Adelina niset për dasmë, me këtë frizurë po ja merrka vëmendjen edhe nuses

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar disa fotografi ku tregon se po shkon në një dasmë.

Me këtë frizurë ajo po dojka me ja marrë vëmendjen edhe nuses.

Kaq bukur qenka rregulluar ajo.