Melisa me poza hot, po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë me paraqitjen e saj të fundit

Melisa Lleshi është një personazh shumë i njohur për publikun shqiptar.

Ajo ka qenë pjesë e Përputhen, e më pas edhe e Big Brother VIP Kosova.

Melisa njihet për ndryshimet e shpeshta që i bën me ngjyrat e flokëve.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet se ka marrë një pozë mjaftë provokuese dhe po duket tejet atraktive.