Ish-gruaja e Ledrit sapo doli nga frizerka, reperi do të pendohet që e la t’i ikën nga duart

Sara Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në vend.

Ajo u bë akoma më e njohur pas lidhjes së saj me reperin, Ledri Vula.

Sara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket tejet bukur.