Olta Gixhari merr vëmendjen me barkun e fryer, po duket si një zonjë e vërtetë

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Olta vazhdimisht bën postime në të cilat shfaqet shumë provokative.

E përmes fotografisë së fundit, Olta ka ekspozuar barkun e saj dhe po duket se ka shtuar më shumë peshë.