Me gjoksin zbuluar e me plot pasion, Fifi si asnjëherë më parë publikon momente ‘intime’ me burrin e saj

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë.

Edhe pas lindjes, ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, ajo është shfaqur më e dashuruar se asnjëherë në krahët e të dashurit të saj.