Me fustan deri në fund të këmbëve e me plot ‘xixa’, Olta po duket ‘nusja’ më e bukur sonte

Olta Gixhari është një personazh shumë i përfolur në publik.

Aktorja u bë akoma më e famshme pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother VIP Albania.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan elegant dhe po duket tejet bukur.