Burri i saj do të bëhet xheloz, ja kujt i bëri Mimoza dhuratë super-romantike

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa.

Mirëpo, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se ia ka bërë një dhuratë Valdrin Sahiti.