E do akoma Don Xhonin? Ja si përgjigjet modelja ruse

Ish partnerja e Don Xhon, Arina Lirey ka realizuar një ask në instagram, ku ndjekësit i kanë drejtuar pyetje të ndryshme.

Një prej tyre e ka pyetur nëse e do akoma Don Xhonin dhe e dini si është përgjigjur ajo?