Më e lumtur se asnjëherë më parë, Aida Doçi sapo dha lajmin e madh

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në mbrëmje të ndryshme muzikore dhe në ahengje familjare.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.