Ronale e veshur si zonjë e vërtetë, por edhe ka provokuar paksa

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronale Hajati, vitin e kaluar nuk arriti që të shkojë në finalen e Eurovisionit.

Por, duket se kjo gjë nuk e ka demotivuar aspak artisten, shkruan Telalli.info.

Ajo po vazhdon me projektet e radhës, e madje një do ta publikojë së shpejti.

Ajo së fundmi ka publikuar pamje ku shihet si një zonjë e vërtet dhe duket në top formë./Telalli.info/