Me dimija shumë të veçanta, Egzona ua kalon të gjitha nuseve me këtë pamje në dasmë

Nusja e famshme e estradës, Egzona Muqiqi është gjithmonë në qendër të vëmendjes, sidomos për pamjen e saj.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me dimija shumë të veçanta dhe po duket tejet bukur.