Flamuri e injoron keq gruan, ky veprim s’do t’i pëlqej aspak Armondës

Flamuri dhe Armonda janë cifti i njohur në rrjete sociale që kanë bërë bujë për lidhjen e tyre.

Kjo pasi që Armonda ishte shumë më e shëndoshë dhe kanë marrë shpesh kritika duke i thënë së bashkëshorti e do vetëm për ‘letra’.

Megjithatë ata kanë vite që janë bashkë, por që së fundmi ishte Armonda që mori vëmendje të madhe.

Ajo ka munguar për një kohë në rrjete sociale dhe kur u kthye kishte humbur shumë peshë.

E se fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet në shoqëri të burrit të saj, Flamurit.

E derisa Armonda dëshiron të bëjë fotografi, Flamuri e ‘injoron’ atë duke e kthyer kokën në anën e kundërt.

Ky veprim duket se do t’a nervozojë Armondën e cila po duket se këtë fotografi e ka bërë me shumë dashuri.