Mbulohet Bora Zemani, me veprimin e saj do ta ‘çmend’ Donaldin

Bora Zemani shfaqet në gjendje shumë të keqe, Donaldi e gjen një mënyrë të bukur për ta ngushëlluar.

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj.

Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Se fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku ka habitur fansat e saj me veshjen.

E mbulesë në kokë dhe fustan të shkurt, Bora shfaqet super provokuese.

Donaldi do të ‘çmendet’ kur ta sheh të dashuren e saj sa provokuese po duket.