Albina bëhet gati për të dalë, feniratet e lyhet bukur, do ta ‘shkri’ burrin e saj me këtë pamje

Albina Kelmendi është këngëtarja e cila këtë vit e përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision.

Ky ishte viti edhe kur këngëtarja Albina Kelmendi i dha fund beqarisë.

Tani bukuroshja është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dalë dhe po duket tejet bukur