Mbesa e vogël e Shyhrete Behlulit e ka rritur veten para kohe, po duket më e ‘vjetër’ se nëna dhe tezet e saj

Njolina Martinaj është vajza e vogël e Njomzës.

Ajo është një bukuroshe e vërtetë.

Njolina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ani pse e vogël në moshë, ajo po duket më e madhe se tezet dhe nëna e saj.