Harrojeni Vesën, njihuni me shoqen e saj bukuroshe, qenka një bjonde super-seksi

Vesa Vllasaliu është një nga banoret me të komentuara të shtëpisë me të famshme në vend.

Stili dhe pamja e Vesesë ka bërë qe ndjekësve të iu bie në sy dhe po e vlerësojnë edukatën dhe qasjen me të tjerët qe po tregon maturi, shkruan Telalli.info.

Vesa është shumë active në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo na ka prezantuar me mikeshën e saj, e cila qenka tejet e bukur./Telalli.info/