Fjolla Morina bën ndryshimin e madh në pamje, nga zeshkane shndrrohet në bionde

Fjolla Morina bën ndryshim të madh në dukje.

Fjolla Morina duket se po kujdeset shumë për vetën dhe dukjen e saj.

Ajo së fundmi ndau disa pamje ku shihet se ka ndryshuar shumë.

Nga zeshkane Fjolla është rikthyer në bionde.