Violeta Kukaj ia kalon edhe vajzës së saj, del e veshur e tëra me lëkurë

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore.

Violeta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me lëkurë dhe po duket tejet atraktive.