Luiz Ejlli e bën të papriturën, ia lë Kiarës një amanet dhe kjo është arsyeja

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas lidhjes, e pastaj pas martesës së saj me këngëtarin e njohur, Luiz Ejllin.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shpeshta dhe të ndryshme.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se kënga e radhës e Luizit quhet amanet.