Lotina ka vendosur ta çmend babai e saj me postimin e fundit, a thua si do të reagojë ai?

Lotina është vajza e politikanit të njohur kosovar, Lutfi Hazirit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan Telalli.info.

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto  ku po duket tejet e bukur dhe paksa provokative, gjoksi i saj e merr të gjithë vëmendjen. /Telalli.info/