Leonora nuse për qejfin e vjehrrës, del e tëra e mbushur me ‘dukat’

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me vath ari, e që po i kanë shumë hije.