Nuk do ta besoni se sa shumë është plakur Shkurte Fejza

Shkurte Fejza është një ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore në vend.

Ajo vazhdon të jetë shumë e njohur për këngët e saj.

Shkurta vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo duket sikur është plakur shumë dhe kjo është e dhimbshme.