Labi do të bëhet xheloz, Qëndresa po e mbështet këtë bukurosh të Big Brother VIP Kosova

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale, ku në të fundit është shfaqur me një fustan të shkurtër dhe shumë të bukur.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se po e përkrahë Bleron në Big Brother VIP Kosova.