Kush është tifozja bukuroshe shqiptare që tërhoqi vëmendje në stadiumin “Air Albania”?

Është zhvilluar ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe në ‘Air Albania’.

Të pranishëm në stadium kanë qenë shumë fytyra publike.

Por, vëmendje me bukurinë e saj mori një tifoze në përkrahje të Shqipërisë.

Tifozja bukuroshe shqiptare që tërhoqi vëmendjen në stadiumin “Air Albania” mbrëmë, quhet Vjosa Pllana dhe është mjaft e famshme në TikTok.

Pllana ka plot 45.5K ndjekës në këtë rrjet social.