Edona paralajmëron këtë banor të Big Brotherit, thotë se do t’ia bëjë këtë të zezë

Edonës ende nuk po i del inati me disa prej banorëve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Së fundmi, ajo i tha Bucit se do ta nominojë javë për javë dhe bashkë me të edhe Besin, aleatin e tij.

Duket se Edona është acaruar që ka dalë në nominim këtë javë.