Kur të gjithë po flisnin për ndarjen e saj me Besin, Xhensila shfaqet me djalin që ia mori zemrën

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Që kur ajo u bë pjesë e skenës, ajo çka ka rënë në sy ishte zëri dhe bukuria e saj.

Këngët që ka sjellë për publikun, gjithmonë janë pëlqyer e klikuar me të madhe.

E ditëve të fundit, ajo dhe Besi janë përfolur për një ndarje të mundshme, por asnjëri ende nuk kanë konfirmuar apo mohuar diçka.

Në fotografinë e fundit, ajo është shfaqur me me djalin e saj dhe po duket një foto shumë e ëmbël.