Duket si vajzë e re, por s’do ta besoni sa vjet i mbushi sot Ryva

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Ryva Kajtazi sot ka arsye për të festuar.

Ryva ka mbushur 44 vite jetë.

Andaj përmes një postimi në ‘Instagram’ Kajtazi ka treguar që ndjehet mirënjohëse dhe e lumtur qe feston pranë me të dashurve të saj.

“Mirënjohës për një ditëlindje tjetër që mund ta kaloj me shëndet dhe familjen time” është shprehur Ryva.