Kiata po e ‘bankroton’ Luizin, shikojeni luksin e madh të saj

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Se fundmi është raportuar se Kiara është shtatzënë.

Mirëpo ende nuk ka ndonjë konfirmim apo mohim për këto pretendime nga çifti i njohur.

Sidoqoftë, Kiara po vazhdon të shijojë suksesin e arritur pas daljes nga BBV Albania.

Martesa me fituesin e BBV ALBANIA 2, Luiz Ejllin ka bërë qe Kiara të vazhdoj të marrë shumë vëmendje e mediave roze.

Se fundmi ajo është paraqitur e veshur krejt firmato dhe me shumë stil.

Luizi mund të jetë në siklet me shpenzimet e mëdha qe Kiara po i bën për veshje.

A po e bankroton Kiara burrin e saj me gjithë këto shpenzime?