Gresa “hallakatet” pas ndarjes nga Andi, ekspozon trupin para pasqyrës

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë dhe tani të dy po e vazhdojnë jetën e tyre të ndarë.

Gresa në fotografinë e fundit shfaqet super provokuese.

E fotografuar para pasqyrës, Gresa shihet duke reklamuar trupin e saj.