Afrona shfaq linjat joshëse të trupit, nuk do t’iu besoni syve se çfarë ka veshur

Afrona Dika tashmë ka zbuluar se është në një lidhje të re dashurie.

Madje, dje përmes një postimi ajo na ka prezantuar edhe me të dashurin e saj, shkruan Telalli.info.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e bukur dhe po duket shumë atraktive, por gjoksi i saj ‘gjigant’ bie më së shumti në sy./Telalli.info/