Kaq muaj pas lindjes së fëmijës së parë, nuk do ta besoni sa e shëndoshë ka mbetur Einxhel

Einxhel Shkira është një personazh shumë i dashur dhe i njohur për publikun.

Ajo është në lidhje me Dj Dagz dhe tashmë kanë edhe një fëmijë bashkë.

Eixhel është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit, Einxhel duket se ka mbetur paksa e shëndoshë pas lindjes së djalit.