Nuk do t’iu besoni syve kur ta shihni, kaq shumë qenka shëndoshur Engji

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e këngëtares dhe po ia del shumë mirë.

Engji është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Në fotografinë e fundit, Engji duket sikur ka shtuar paksa kilorgramë.