Kaltrina e veshur me plot stil në veturë, po duket më bukur se asnjëherë më parë

Moderatorja e njohur kosovare, Kaltrina Mikushnica është një ndër më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër.

Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Në fotografinë e fundit ajo shihet në veturë dhe po duket e veshur më me stil se asnjëherë më parë.