Kiarën e ka zbukuruar shumë shtatzënia, ka provokuar edhe me ‘miniq’ me barkun e fryrë

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin e sidomos pas lajmit se është në pritje të ëmbël.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet tejet e bukur dhe mjaftë provokative.