Shyhrete Behluli e kthen kohën pas, me fotografinë e fundit do t’iu bëjë nostalgjik

Shyhrete Behluli s’ndalet së sjelluri projekte të reja muzikore, të cilat rezultojnë shumë të pëlqyera nga publiku.

Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun e saj.

Këngëtarja është shumë aktive gjithmonë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me veshje kombëtare dhe po duket tejet bukur.