Big Mama i ka zgjatur flokët dhe ka bërë grim të rëndë, nuk do ta njihni me këtë pamje të re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka zgjatur flokët dhe është rregulluar bukur, e me këtë pamje po duket tejet atraktive.