Verona e Bucit merr guximin për herë të parë të flasë për tradhëtinë

E dashura e ish banorit të Big Brother VIP Kosova, Bucit, Verona Osmani, në rolin e psikologes ka folur rreth një ligji që pritet të hyjë në fuqi mbi tradhtinë.

Osmani është shprehur se njëri ndër dënimet më të mëdha për një person që tradhton është ta humbas atë person.

Më tutje ajo u pyet se a do ta falte tradhtinë?

Osmani është përgjigjur se këtë gjë nuk mund ta komentoj, ku sipas saj një gjë e tillë nuk i ka ndodhur kurrë.

“Unë nuk jam këtu si Verona por si psikologe. Unë nuk mundem me e paragjyku një situatë të cilën nuk e kam kaluar vet, unë asnjëherë nuk jam ndjerë e tradhtuar dhe nuk mund ta jap një koment për një gjë të tillë që nuk e kam përjetuar”, është shprehur Osmani në KosovaToday.