Ia ‘huqi’ sërish, Leonora Jakupi shfaqet në plazh me grim të rëndë dhe e mbuluar me dukat

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo edhe në këto ditë shtatori po i vazhdon pushimet në një vend luksoz.

Nga atje ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga pushimet në bregdet.

Mirëpo ajo qe ka rënë në sy është grimi i rëndë i Leonorës në plazh.

Madje ajo shfaqet me plotë duket në plazh. Një veprim k tillë i këngëtares pa dyshim qe ka marrë vëmendjen e pushuesve përreth.