Zanfina lajmërohet nga pushimet, me një veshje të tillë askush nuk shkon në deti

Zanfina Ismaili tashmë nuk është aktive në muzikë.

Mirëpo ajo po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Zanfina shpesh publikon foto të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqe buzë detit.

Me fustan të gjatë dhe të bardhë ajo i habiti të gjithë.