Kiara publikon fotografi me veshje provokuese, Luizi i bën komentin që askush nuk e priste

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Kiara se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të ngushtë dhe të shkurt, Kiara shfaqet super hot.

Ndërsa nuk ka munguar as reagimi i burrit të saj, Luiz Ejllit.