Gresa e Shkurtës shfaqet me një stil krejt të ri të veshjes, s’do ta besoni si po duket

Këngëtarja e njohur kosovare, Gresa Behluli, është njëra nga artistet që është shumë e dashur për publikun.

Ajo është aktive në muzikë, si me projekte, ashtu edhe me ahengje familjare.

Gresa vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet me një stil sportiv dhe po duket tejet bukur.