Nuk përmbahet Xhuli, e bën këtë gjet provokues në mes të rrugës

Xhuli Nura, po shijon në masë të madhe famën pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Finalistja e këtij reality show ka marrë vëmendje mjaft të madhe muajve të fundit.

E vetëdijshme për këtë, Xhuli vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet super joshëse.

Me veshje sportive, Xhuli nuk heziton të ndal në mes të rrugës dhe të pozoj provokuese.

Linjat e saj trupore në top formë marrin gjithë vëmendjen.