Flaka shfaqet provokuese, ekspozon gjoksin e saj seksi

Flaka Krelani është njëra ndër këngëtaret më të veçanta në show bizin shqiptar.

Ndonëse Flaka nuk është aktive si dikur ajo përsëri përflitet dhe është në qendër të vëmendjes , shkruan Telalli.info.

Qysh se nga koha kur ajo ka hyrë apo është bërë pjesë e skenës muzikore, ka ndryshuar terësisht.

Përmes fotografisë së fundit, bukuroshja paska provokuar rëndë ku vë në pah trupin e saj në top formë.  /Telalli.info/