Gresa po e përjeton rëndë ndarjen nga Andi, ka dalë nga ‘syreti i njeriut’ e është bërë ‘asht e lëkurë’

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin, shkruan Telalli.info.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë dhe tani të dy po e vazhdojnë jetën e tyre të ndarë.

Përmes fotografisë së fundit, bukuroshja paska provokuar rëndë ku vë në pah trupin e saj në top formë. /Telalli.info/