Rina Balaj u ‘shukat’ për një kohë, por sapo u shfaq me një ndryshim të madh në pamje

Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Shumë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale.

Ajo pati disa ditë që nuk u shfaq shumë dhe siç duket ka ndarë pak kohë për veten.

Ndërkaq, përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se ka ndryshuar dizajnin e thonjëve.