Engji merr vendimin shumë të rëndësishëm për veten, këtë ka vendosur ta ndajë me të gjithë

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e këngëtares dhe po ia del shumë mirë.

Engji është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se ka vendosur që ta fillojë palestrën dhe ta formësojë trupin e saj.