Engji ka veshur fustanin më të bukur sonte, por s’do ta besoni se cili mashkull i njohur po e shoqëron

Engjëllusha Salihu është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura në vend.

Ajo është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Engji është shumë active në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të bukur, pranë kolegut të saj, Albatrit Muqiqit.