Dafina ka vendosë ka ‘tranoi’ të dashurin e ri, shfaqet më provokuese se kurrë me poza nga shtrati

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Së fundmi ajo është ndarë nga i dashuri i saj, Dj Geek.

Ajo menjëherë ka krijuar një lidhje të re dashurie dhe duket se është shumë e lumtur.

Ndërkaq, me fotografinë e fundit ajo ka provokuar, duke u shfaqur nga shtrati.