Enca vazhdon traditën, e kall rrjetin për Krishtlindje (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia përmes një postimi në Instagram ka uruar të gjithë ndjekësit për festën e Krishtlindjes.

Ajo ka realizuar një fotosesion me një fustan seksi duke theksuar linjat trupore.

Në këtë fustan të hapur ajo duket tejet atraktive dhe provokuese.

“Gëzuar Krishtlindjet. Unë jam në listën e fëmijëve të këqij këtë vit”, shkroi përbri postimit.