Loredana me të dashurin e ri nisen për dasmë, po duken si çifti më i bukur dhe simpatik

Artistja e njohur, Loredana është një emër shumë i përfolur në botën e shoë bizzit.

Ajo është ndarë nga Mozziku dhe ka krijuar një lidhje të re dashurie.

Loredana vazhdimisht ka publikuar pamje me të dashurin e tij të ri.

Në fotografinë e fundi po duken si çifti më i bukur dhe simpatik.